08 Mart Cum

|

Hindiba Pansiyon

Baharla Uyanış Kampı-Mengen

YOGA MEDİTASYON VE AİLE DİZİMİ KAMPI

Baharla Uyanış Kampı-Mengen

Saat & Yer

08 Mar 2019 19:00 – 10 Mar 2019 23:00

Hindiba Pansiyon, Mengen Kıyaslar Köyü Kaynarca Mevkii Yedigöller yolu 3. km, 14000 Akören Köyü/Mengen/Bolu, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

BAHARLA UYANIŞ KAMPI

YOGA & MEDİTASYON & AİLE DİZİMİ ÇALIŞMALARI

DİLEK ALTUNAY & DENİZ ÖZTAŞ

Bahar önce doğaya gelir. Doğa yeşille buluşur, güneşin sımsıcak ışığını çeker içine ve aydınlanır toprak, su , hava ve tüm yaşam. Tüm canlılar gibi bizler de bu uyanışı yaşarız içimizde. Farkında olalım ya da olmayalım, her bahar döngüsünde bedenimizde ve ruhumuzda yeni bir aydınlanma, tazelenme ve yeni olana merhaba dediğimiz bir dönem başlar. İşte bu dönemde artık eski olan, hizmetini bitirmiş, vaktini doldurmuş olan ne varsa sevgiyle uğurlamak , yeni olana yer açmak güç verir canlılara.. Yepyeni bir soluk alırız hücrelerimizin ta içine kadar ve bu yeni solukla başlar yeni bi gün daha.

Bu bahar, toprağın ve ağaçların uyanışına, canlanmasına ve yeniden çiçek açmasına bizler de bedenimiz, ruhumuz ve enerjimizle şahit ve ortak olmak için bir kamp düzenledik. Yeşilin ve canlılığın tam ortasında olalım, nefesimiz ve bedenimizle yepyeni bir merhaba diyelim, ve bunu derken de atalarımızdan , ailelerimizden getirdiğimiz ve artık taşımak istemediğimiz , vaktini doldurduğuna inandığımız ne varsa onları sevgi ve minnetle uğurlayalım, bunları yaparken doğa ana hep yanımızda olsun, sımsıcak güneşiyle ısıtsın içimizi, toprak emsin bedenimizden süzülenleri ve mis gibi çam ağaçları süslesin nefeslerimizi istedik......

8-9-10 Mart tarihlerinde Bolu- Mengen Hindiba Doğa Evleri’nde olacağız.

Güne meditasyon ve yumuşak- akışkan yoga pratikleri ile başlayıp, tercih eden katılımcılar ile aile dizimi çalışması yapacak ve günü yine Yin Yoga nın yumuşak teslimiyeti ve meditasyonun sükuneti ile uğurlayacağız. Serbest zamanlarda ister kitabımızı, kahvemizi ya da bitki çaylarımızla köşemizde doğanın tadını çıkarabilicek, istersek ormanda yürüyüş yapacak, istersek hiç bir şey yapmadan durmanın lüksüyle kalacağız. Seçim tamamen bizim.

Bu yumuşak haftasonunu çocuklarıyla geçirmek isteyenler için deneyimli asistanımız da , Çocuk yogası ve yaratıcı drama çalışmalarıyla bizlerle olucak. Böylece sizler çalışmalarda iken çocuklarınız da hem çok eğlenceli hem de kaliteli zaman geçirebilicek.

Kamp Programımız 8 Mart 2019 Cuma günü Doğa Evine ulaşımımızla başlıyor. Cuma akşamı buluşma saatimiz en geç 20.00, pazar günü saat 12.00 de Doğa Evimizden check-out yapacak ancak programımıza en geç saat 17.00 a kadar devam edeceğiz. İsteyen katılımcılar arzuları dahilinde daha erken gelip daha geç ayrılmayı tercih edebilirler.

Baharla Uyanış Kampımızda kalbiniz bizimle olmak için çarpıyorsa , bize ulaşmak için mail ya da mesaj atmanız yeterli.

İletişim ve Kayıt için ve etkinlik detayları için :

Dilek Altunay / 536-214 1727 dilekaltunay77@gmail.com

Deniz Öztaş / 533-413 2814 deniz@denizoztas.com

Deniz Öztaş:

http://www.denizoztas.com/

Dilek Altunay:

http://www.dilekaltunayla.com

ETKİNLİK ÜCRETİ: 850 TL + KDV

ÖN ÖDEME İLE KAYIT: 700 TL + KDV

(7 Ocak 2019 tarihine kadar havale yapılması gerekmektedir.)

*Bu ücretler aile sistemi çalışması, yoga ve meditasyon çalışmalarını kapsamaktadır.

Ulaşım ve konaklama ücretleri katılımcıya aittir. Ulaşım için katılımcılar olarak birlikte gidebileceğimiz opsiyonlar oluşturacağız.

Hindiba Doğa Evi bu kampta bizlerin rahatça konaklaması için farklı fiyat ve seçenekler sundu. Ödemelerinizi kredi kartı ya da nakit olarak yapabilirsiniz.

Konaklama Seçenekleri :

TAM PANSİYON (GECELİK)

(Sabah, öğlen ve akşam yemekleri dahil)

1 Yetişkin 340 TL

1 Yetişkin + 1 (6-12 yaş çocuk) 340 TL

1 Yetişkin + 2 (6-12 yaş çocuk) 480 TL

2 Yetişkin 480 TL

2 Yetişkin + 1 (6-12 yaş çocuk) 570 TL

2 Yetişkin + 2 (6-12 yaş çocuk) 660 TL

0-6 yaş çocuk için ücret yoktur.

Kamp yerimiz hakkında bilgi almak ve fotoğraflarına bakmak isterseniz.

www.hindibadogaevi.com

İletişim için :

Adres

Mengen Kıyaslar Köyü Kaynarca Mevkii Yedigöller Yolu 3. km Mengen / Bolu / TÜRKİYE

0850 346 94 79 - 0530 824 97 91 (09:00 - 21:00)

Bu Etkinliği Paylaş