Yaratıcı Drama

Çocukların paylaşmayı ve kendilerini ifade etme becerilerini en verimli şekilde geliştirebildikleri alan hiç şüphesiz oyun oynamak ve bir oyunun içinde yer almak.   

Onlara coşku ve heyecan veren ortak mutluluk yaratabildiğimiz anlar, aslında gelişmelerine ve bireyselliklerine en çok alan açtığımız,

destek olduğumuz anlar... 

Yaratıcı drama dersleri vermekten büyük keyif aldığım dersler.

Derslerimde; yaratma cesareti, özgüven,role playing(-mış gibi yapabilme), kendini ifade edebilme, sınır koyabilme, empati yeteneği, algı ve duyu bütünleme,sosyalleşme, farkındalık, iletişim becerisi, liderlik ve takım oyunlarında grup içinde yer alma gibi  temel kavramlar üzerinde çalışıyorum.

Ayrıca yoga ve meditasyonun yarattığı beden farkındalığı ve nefes çalışmaları da yaratıcı drama derslerimde çocuklarla tanıştırdığım çalışmalar arasında yer alıyor.

 

 

Bu keyifli yolculuğum devlet okulları,özel okullar, kreşler, stüdyolar bünyesinde 8 senedir devam ediyor. Ayrıca bireysel çalışma yapmak isteyen aileler için özel dersler de vermekteyim.

Ders Verdiğim Kurumlar

Hisar Okulları  

Merih Kenet Yoga Merkezi  

İris Aile Merkezi

Kendini Keşfet Atölyesi

Kadıköy Gençlik Merkezi

Üsküdar-Altunizade Kültür Merkezi

Maltepe Dumlupınar İÖO

Maltepe TEV Abdullah Nezahat Erboz İÖO

Şirinevler Mehmet Şen İÖO

Özel okul, kreş, anaokulu ya da stüdyolarınızda ve ya  bireysel olarak  Yaratıcı Drama derslerim hakkında bilgi almak için Bana Ulaşabilirsiniz.